Як гарантовано прокинутися вранці

Запізнюватися на роботу чи навчання не хочеться нікому, але також хочеться і поспати ще кілька зайвих хвилин. Вибір між цими варіантами досить складний, і ось кілька будильників, які допоможуть вчасно встати з ліжка.

Snap Me Up

Це будильник, який відключається тільки після того, як користувач зробить селфі. Усі знімки, якими можна поділитися з друзями, зберігаються в спеціальний альбом. А щоб користувач не мухлював та робив чіткі знімки, а не розмиті кадри, програма має систему розпізнавання облич. Розробник Snap Me Up зараз працює над версією для iOS.

Будильник-головоломка

Цей додаток будить до тих пір, поки користувач не розгадає загадку або не вирішить нескладне рівняння. Однак примітивний вираз типу «32 + 12 = ?» може виявитися найскладнішою річчю, коли мозок іще спить. І поки сонний користувач згадує шкільну програму, мелодія цього будильника повністю розбудить його.

AlarmRun

Цей будильник може стати найстрашнішим будильником за все життя. В основі лежить проста ідея публічного визнання. Якщо користувач вчасно не може прокинутися, програма опублікує в соціальних мережах заклик до його друзів, щоб вони розбудили його. А коли і це не допоможе, тоді додаток може опублікувати випадкову фотографію з галереї смартфона в соцмережах або надіслати SMS випадковій людині зі списку контактів.

Будист


Автори цього додатка кажуть, що вони створили перший у світі соціальний будильник. У ньому користувача будить не процесор телефона, а інша людина, яка дзвонить у призначений час. З таким будильником, кажуть автори, можна навіть поговорити спросоння.

Shake-it-Alarm

 

Ранок із цим будильником перетворюється на справжній квест, під час якого доведеться трясти, терти і навіть дути на свій смартфон, щоб відключити дзвінок. Це може виявитися складним завданням зранку, тому додаток пропонує «чорний хід» – відправити комусь SMS, після чого він вимкне звуковий сигнал.