Принтери освоюють колеса

Навіть портативні принтери сьогодні являють собою досить громіздкі пристрої, які стаціонарно розміщуються на столі. Проте скоро друк може стати дійсно малогабаритним, обіцяє розробка стартапу Zuta Labs. Це «розумний» принтер Zuta Pocket Printer, який їздить на колесах по паперу та наносить чорнила майже так само, як пише людина – зліва направо.

Фактично гаджет є мініатюрним роботом, на борту якого встановили картридж з чорнилами та який самостійно стежить за тим, що він друкує, за допомогою комп’ютера на базі плати для створення прототипів Arduino. Габарити принтера складають 10 см у висоту та 11,5 см у діаметрі, а маса дорівнює 300 грамів.

Основною перевагою Zuta Pocket Printer, не враховуючи його мобільності, є також відсутність кабеля для пересилання даних або живлення. Міні-принтер може працювати автономно впродовж години завдяки вбудованому акумулятору, а відправлення документа на друк виконується через смартфон, ноутбук або ПК по бездротовому інтерфейсу Bluetooth. Ось як працює цей гаджет:

Швидкість друку складає 1,2 сторінки за хвилину, а його якість – 96х192 точки на дюйм. Враховуючи ємність вбудованої батареї, автори кажуть, що їхній принтер встигне роздрукувати 50 сторінок до повного розряду. А запасів чорнила в картриджі вистачає приблизно на 1000 аркушів стандартного формату А4.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я