Субота, 20 Квітня, 2024

Про що пишуть 12 серпня

Запуск 3G – спроба №3
Всупереч голосно задекларованому відразу після падіння «режиму Януковича» наміру розблокувати процес технологічного розвитку галузі і, нарешті, запустити в країні 3G, два склади Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації відзначилися лише в низці гучних скандалів, але не зрушили процес з мертвої точки. Чи буде «третій» склад НКРЗІ втілювати вищу політичну волю із запуску нових технологій або мова йде всього лише про формування лояльної президентської вертикалі чиновників – покаже вже найближче майбутнє, розповідає ProIT.

Який трансформер кращий
Огляд трьох ноутбуків-трансформерів – HP Spectre 13 x2 PC, ASUS Transformer Book T300L, Acer Aspire Switch 10 у матеріалі Газети.ру.

10 медичних програм, які можуть вам нашкодити
Бум мобільних додатків не пройшов і повз галузі охорони здоров’я, викликавши появу тисячі медичних програм, які обіцяють допомогти вам у вирішенні тих чи інших проблем зі здоров’ям. Але, на жаль, не всі утиліти, з якими ви можете зіткнутися, дійсно допоможуть вам зі здоров’ям: деякі з них навіть небезпечні, і їхнє застосування може призвести до дуже тяжких наслідків. Це пов’язано з тим, що такі додатки або просто погано зроблені, або використовують небезпечні технології, або створені шахраями, що прагнуть зробити швидкі гроші на ринку, котрий швидко розвивається, пише Ferra.ru.

Огляд смартфона Samsung Galaxy Note 3 Neo Duos
Програмна складова апарата абсолютно така ж, як у флагмана, при цьому в даній моделі є слот для другої SIM-картки, що для багатьох користувачів є критично важливою функціональністю, пише ITC.ua.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися