Четвер, 30 Травня, 2024

Facebook радить не носити одяг та речі з її логотипом, бо боїться за безпеку людей

У Facebook бояться можливої помсти її працівникам за те, що ця найбільша у світі соцмережа заблокувала чинного президента США Дональда Трампа. Підрозділ глобальної безпеки розіслав внутрішнє попередження з порадою не носити брендований одяг для більшої безпеки. Послання можуть прочитати більше 56 тисяч осіб.

«У світлі останніх подій і для того, щоб помилитися в бік обережності, відділ глобальної безпеки закликає всіх уникати носіння одягу або предметів під брендом Facebook в цей час», – йдеться у записці, копію якої оприлюднило видання The Information.

Дональда Трампа заблокували у Facebook після захоплення Капітолію протестувальниками. Чинний президент США не має можливості користуватися соцмережею щонайменше два тижні.

Директор Facebook Марк Цукерберг після захоплення повідомив, що Трампа заблоковано назавжди через можливий ризик продовження використання соцмережі в такий час. Згодом він сповістив, що блокування триватиме мінімум два тижні до моменту поки пост президента США не займе новообраний Джо Байден. Деякі експерти вже кажуть, що Байден може спробувати суттєво обмежити вплив Facebook.

Трампа заблокували також інші популярні соцмережі, включаючи Twitter та Snapchat. А ось соцмережа Parler відмовилася блокувати чинного президента США, тому її саму заблокували. Google та Apple видалили клієнт Parler зі своїх магазинів, а Amazon вимкнув використовувані Parler сервери.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися