Четвер, 13 Червня, 2024

Про що пишуть 15 жовтня

Як засновник Yahoo зробив кращу інвестицію в історії Кремнієвої долини
Джеррі Янг – творець однієї з найвідоміших інтернет-компаній світу. Чому в історію він увійде не як «батько» Yahoo, а як прозорливий інвестор в Alibaba? Про це розповідає Forbes.ru.

Еволюція iPad
Уже завтра компанія Apple покаже нове покоління планшетів iPad. Зараз ця подія практично не викликає ажіотажу, проте всього чотири роки тому перше покоління планшетів від Apple справила справжній фурор і повністю перевернуло ринок мобільних пристроїв. «Газета.Ru» вирішила згадати, як розвивалися планшети з Купертіно.

Тринадцять друзів Елона
Про Елона Маска, який заснував після продажу PayPal такі проекти, як Tesla, SpaceX і HyperLoop, знають усі. А от про тих, хто створював і розвивав PayPal разом з Елоном, більшості читачів відомо набагато менше. Між тим мало де можна знайти таку концентрацію найуспішніших IT-бізнесменів, як серед вихідців з PayPal, розповідає 3DNews.ru.

Огляд смартфона Huawei Honor 6
П’ятидюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD, восьмиядерна платформа, виконана за сучасною технологією ARM big.LITTLE, 13-мегапіксельна камера, підтримка мереж LTE зі швидкістю пересилання даних до трьохсот мегабіт на секунду – саме так бачить смартфон «середнього класу» компанія Huawei, яка надала його на огляд 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися