Понеділок, 20 Травня, 2024

Невидима парасолька захистить від дощу

Китайський винахідник Чен Вонг пропонує захищатися від дощу повітрям, а не тканиною. Він розробив парасольку майбутнього покоління, яка створює потужні повітряні потоки для розгону водяних крапель.

Пристрій виглядає, як рукоятка, з одного боку якої розташовуються приховані під ковпаком лопаті. Саме вони генерують потужний потік повітря, достатній для захисту від крапель. У компанії вже є робоча версія парасольки Air umbrellа-b, яка в  довжину нараховує 50 сантиметрів, а важить 800 грамів. Потужності потоків повітря вистачить для захисту від дощу до 1 метра в діаметрі, чого буде достатньо для одного-двох чоловіків.

Окрім цього, виробник готує до запуску Air umbrella-a – версію для дівчат, яка матиме довжину 30 сантиметрів, а важитиме 500 грамів. Ще одна модифікація Air umbrella-c має стати компактним гаджетом: у складеному стані довжина рукоятки така ж, як і в b-версії, а в розкладеному вигляді вона дорівнює 80 сантиметрам.

Найбільшим недоліком цього винаходу є час роботи: акумулятору вистачає до 30 хвилин у b- і c-версій та до 15 хвилин – для a-версії.

Свою розробку китаєць планує продавати по $88 після того, як вона збере на Kickstarter достатньо коштів для масового виробництва. Розробники обіцяють почати поставки парасольок до грудня 2015 року, а якщо вони не встигнуть, то до 31 січня 2016 року.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися