Понеділок, 15 Квітня, 2024

Про що пишуть 17 жовтня

Сірі продавці можуть зіпсувати офіційні продажі iPhone в Україні
Напередодні офіційного старту українського продажу смартфонів iPhone 6 і iPhone 6 Plus інтернет-магазини, які торгують так званими сірими пристроями, почали знижувати ціни. Якщо в кінці вересня «молодшу» модель iPhone 6 з 16 Гб пам’яті можна було замовити за $ 2 тис., то зараз ціна опустилася до $ 850 (11 999 грн), повідомляє Капітал.

Дніпропетровські бізнесмени збираються відвоювати місце на телеком-ринку
Вони хочуть побудувати LTE, для чого потрібно отримати відповідні частоти. Спроби відсудити в регулятора та інших компаній радіочастоти в діапазоні 1,9-2 ГГц були, але успіхом ці процеси не увінчалися, пише Капітал.

Золотий iPad та iMac за машину
Корпорація Apple представила нові планшети iPad Air 2 та iPad mini 3, а також моноблок iMac. Планшети отримали сенсори Touch ID і корпуси золотистого кольору, а iMac – екран з фантастичною роздільною здатністю 5120×2880. Про новинки доповіла Газета.ру.

Про нові гаджети Apple розповів також Forbes.ru.

Oгляд Sony Xperia T3
Якщо в Sony Xperia Z3 Compact боковини зроблені з пластика, який комусь може не сподобатися, то Xperia T3 – апарат для любителів усього брутального: у ньому використана нержавіюча сталь. При цьому він не товстий, не важкий і не дуже дорогий, пише 3DNews.ru.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися