Субота, 25 Травня, 2024

Про що пишуть 19 листопада

Українці перестали приносити дохід мобільним операторам
Мобільний зв’язок – чи не єдина масова послуга в Україні, розцінки на яку поки не прив’язані до долара. Ключові гравці на ринку, як і раніше, не враховують в основних тарифах не тільки девальвацію гривні, але й інфляцію. У результаті середній дохід з одного абонента на місяць (ARPU) на цьому ринку до кінця третього кварталу впав до $3, пише Капітал.

Бідні абоненти замінили багатих у мобільних мережах Донбасу
У Донецькій і Луганській областях оператори мобільного зв’язку цього року працюють в особливо складних умовах. Проте попит на послуги зв’язку з боку нужденних значно збільшився. Хоча заможні абоненти проблемні території, судячи з усього, залишили, розповідає Капітал.

Перша Nokia
У тому, що компанія Nokia після продажу підрозділу смартфонів повернеться на ринок споживчих пристроїв, сумнівів не було. Головним сюрпризом стали терміни: новий планшет Nokia N1 компанія показала всього через сім місяців після завершення угоди з Microsoft, пише Газета.ру.

Огляд Huawei Ascend Mate 7
Навіть якщо ви не любите смартфони з надвеликими діагоналями, у Huawei Ascend Mate 7 є кілька аргументів на користь того, щоб ви передумали. Наприклад, величезна батарейка на 4100 мА·год, яку абсолютно неможливо вичерпати за один день, або дактилоскопічний датчик, який вперше на Android працює так, що ним зручно та приємно користуватися, ділиться враженнями 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися