Понеділок, 15 Квітня, 2024

Програми йдуть у фокусники

Штучний інтелект сьогодні вже перестає бути іграшкою для великих корпорацій та наукових установ. Ця технологія освоює цікавіші та буденніші речі – магічні фокуси. Дослідники з Університету Королеви Марії створили систему, яка вміє не лише показувати наявні трюки, але й створювати нові. Особливо добре їй вдаються пов’язані з математикою фокуси.

Як тільки створена ними програма вивчає основи магічних трюків, вона починає генерувати свої варіанти на їхній основі. Науковці кажуть, що так можна, наприклад, дивувати друзів та знайомих, не витрачаючи час на вигадування нових.

Деякі з подібних трюків, можна спробувати на своєму смартфоні – науковці створили програму для Android під назвою Phoney, яка доступна у Google Play та вміє відтворювати один картковий фокус. У ньому смартфон «зчитує» думки та правильно вгадує відкриту карту (насправді програма просто аналізує відповіді аудиторії на поставлені запитання):

Ще один створений штучним інтелектом трюк доступний на сайті Twelve Magicians of Osiris. У ньому «магічну» дошку можна складати різними способами та отримувати незвичайні, на перший погляд, фігури (насправді використовуються геометричні хитрощі):

Створенням магічних фокусів штучним інтелектом вчені хочуть не лише відкрити нові сфери використання комп’ютерних технологій, але й вивчити людську психологію. Вони припускають, що глядачі таких фокусів можуть сумніватися в тому, що трюки придумані програмним забезпеченням, а не людиною.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися