Субота, 25 Травня, 2024

Про що пишуть 2 жовтня

До мобільних мереж в Україні підключився мільйон машин
Кількість абонентів мобільних операторів в Україні помітно більша, ніж людей у цілому. Згідно з даними Держстату, сім-карток уже нараховується 59,3 млн. Але кількість карток найближчими роками буде тільки збільшуватися. І не за рахунок людей, а за рахунок машин і пристроїв, розповідає Капітал.

Як алгеброю перевірили історію Пелопоннеської війни
На початку 1980-х років група радянських учених зробила цікаву спробу зазирнути в історію методами математики, побудувати імітаційну модель Пелопоннеської війни. Що з цього вийшло, розповіла Комп’ютерра.

Facebook просить вибачення… Боїться Ello?
Соціальна мережа Facebook захищає свою політику «реальних імен» і стверджує, що її не так зрозуміли. Тим часом злі язики кажуть, що компанія Марка Цукерберга боїться відтоку аудиторії і зростання популярності конкурента – Ello, пише Vestifinance.ru.

Qualcomm Snapdragon 210: щастя для всіх майже даром
У 2013 році мережі четвертого покоління були розкішшю, у 2014 році LTE стали підтримувати пристрої середньої цінової категорії. У наступному ж році високошвидкісне свято прийде на вулицю покупців зовсім недорогих апаратів: Snapdragon 210 дозволяє створювати LTE-смартфони ціною $99, пише 3DNews.ru в його огляді.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися