Вівторок, 23 Липня, 2024

Жорсткі диски вийшли на зв’язок

Якщо зловмисники фізично захоплять вінчестер, тоді збережена в ньому інформація, скоріше за все, розкриється, навіть якщо вона була зашифрована. Однак про це вже можна не хвилюватись – жорсткі диски можна вже видаляти дистанційно. Команди їм можна відправляти по SMS з власного мобільного.

Одними з перших таку функцію дистанційного очищення отримали SSD Autothysis128t компанії SecureDrives. Вони мають традиційні для індустрії методи захисту даних у вигляді шифрування 256 біт та двофакторної аутентифікації. Окрім цього, її вінчестери отримали модуль GSM, завдяки якому вони будуть постійно на зв’язку з власником.

Новинка дозволяє убезпечити дані не лише при наявності GSM-сигналу. Жорсткі диски можна налаштувати на автоматичний запуск очищення при блокуванні сигналу мобільного зв’язку. Представники компанії кажуть, що видалення даних відбувається у невідновний спосіб.

За такий набір інструментів для безпеки даних у накопичувачах Autothysis128t компанія просить від $1300 до $1650 залежно від обраної моделі.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися