Кіноактора, який помер 65 років тому, воскресять для фільму

У 1999 році Американський кіноінститут поставив актора на 18 місце в списку «100 найбільших зірок кіно».

Культовий кіноактор 1950-х повернеться на телекрани так, ніби він не помирав у 1955 році. Тоді 24-річний Джеймс Дін розбився в автокатастрофі у віці 24 років. Але скоро його оживлять для другорядної ролі у військовій драмі «Знайти Джека» (Finding Jack). Допоможуть у цьому сучасні комп’ютерні технології.

Джеймс Байрон Дін (8 лютого 1931 – 30 вересня 1955) відомий завдяки фільмам «На схід від раю», «Бунтар без причини» і «Гігант». Трагічна смерть, легенди і міфи про його життя створили культовий статус його особистості. У 1999 році Американський кіноінститут поставив актора на 18 місце в списку «100 найбільших зірок кіно».

TechToday писав, що в кіно настає ера діпфейків – світ знаходиться на межі появи повністю віртуальних акторів. Голлівудські кінороби вже тривалий час експериментують з віртуалізацією кіногероїв. Найпопулярніша причина – потрібно зробити актора на десяток-другий років молодшим. Або потрібно оживити актора, який міцно асоціюється з кіногероєм, як це було з Пітером Кушінгом. Його образ з’явився у фільмі «Бунтар Один. Зоряні Війни» через 20 років після смерті актора. Сьогодні індустрія лише розвивається, і воскрешають акторів накладенням маски на гру живого актора. До повністю віртуальних акторів, які здаватимуться натуральними, залишається 5-10 років.

Ще один крок у бік віртуальних акторів зроблять автори фільму «Знайти Джека», які створюють картину про війну у В’єтнамі. Реалістично зобразити померлого Джеймса Діна, який гратиме другорядну роль, допоможуть майстри канадської студії Imagine Engine та південноафриканської MOI Worldwide.

Фільм «Знайти Джека» розповідає про долю службових собак, яких нараховувалося понад 10 тисяч. Після закінчення війни їх просто кинули на призволяще. Дін зіграє персонажа на ім’я Роган, який має складні елементи характеру. Саме тому продюсери фільму зупинилися на Джеймсі Діні.

Керівники картини кажуть, що залучені ними технології скоро дозволять оживляти інших відомих людей. У компанії CMG Worldwide, яка просуває Діна, кажуть, що так можна повернути на екрани більше 1700 популярних акторів, спортсменів, співаків та інших історичних осіб. Серед можливих кандидатів – Берт Рейнольдс, Крістофер Рів, Інгрід Бергман, Ніл Армстронг.