Вівторок, 16 Квітня, 2024

Про що пишуть 22 січня

Інтерв’ю з Енді Брайантом, головою ради директорів Intel
Багато хто має дуже туманне уявлення про те, чим займається рада директорів у компаніях, наскільки активно вони беруть участь у визначенні стратегії їхнього розвитку. Яку роль відіграє рада директорів у корпорації Intel? Про це та інше розповів ixbt.com.

Windows 10 з окулярами «в доповнення»
Перед презентацією Microsoft усі готувалися до того, що будуть показані лише кілька новинок, які з’являться у Windows 10, і більше нічого. Однак на ділі підопічні Сатьї Наделли презентували не тільки ОС, а й окуляри доповненої реальності й гігантський екран для корпоративних користувачів, розповідає Газета.ру.

«Картковий будиночок» у кожен дім: рекорди Netflix
Американський сервіс потокового відео Netflix підкорює нові вершини. Кількість нових передплатників у минулому році зросла на 13 млн, при цьому за останні три місяці, тобто у святковий сезон, на порталі зареєструвалося 4,3 млн осіб. На такому тлі Netflix поступово стає одним з найбільших гравців у секторі, пише vestifinance.ru.

До чого дійшов прогрес: 9 головних новинок виставки CES 2015
Виставка споживчої електроніки CES 2015, яка традиційно привертає до себе пильну увагу фахівців і користувачів з усього світу, нещодавно завершила свою роботу. Forbes.ru відібрав декілька продуктів, які показують, як далеко зайшли технології у зміні життя сучасників.

Огляд маршрутизатора TOTOLINK N300RT
TOTOLINK формально є «дочкою» південнокорейської компанії, але фактично це продукція Zioncom. На рідному ринку вона займає не останнє місце, а кілька років тому бренд TOTOLINK став з’являтися в інших країнах. Нещодавно компанія показала простенький маршрутизатор N300RT для міжнародного ринку, пише 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися