Понеділок, 24 Червня, 2024

Про що пишуть 24 листопада

Біометричні дані українців обробить держоператор
Систему біометричних паспортів в Україні буде обслуговувати державне підприємство «Українські спеціальні системи».  Вартість біометричного паспорта складе близько ? 15, і їх почнуть видавати з 1 січня 2015, пише Капітал.

Українці створюють перший у світі голографічний гаджет
Нещодавно інтернет облетіла новина про запуск сенсаційного американського проекту Bleen Inc. Технологічні ЗМІ вже охрестили його «3D-голограма із Зоряних війн». Команда проекту вирішила створити перший у світі гаджет для показу голограм, орієнтований на масовий ринок, повідомляє Капітал.

У парламенті хочуть знову об’єднати IT з транспортом
ІТ-сфера знову може втратити значення для парламенту. Учасники ринку говорять, що з таким підходом до профільного законодавства хіба що комунізм можна побудувати, розповідає Капітал.

Огляд планшета Etuline NVIDIA Tegra Note 7
У відповідь на запит «Який вибрати планшет» одна популярна пошукова система дає 820 тисяч результатів. При цьому базові критерії вибору середньостатистичного споживача прості, як три копійки: щоб потужний, щоб компактний, щоб екран хороший і щоб недорогий. Зовсім як NVIDIA Tegra Note 7, про який розповів 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися