Четвер, 29 Лютого, 2024

Натовп робить селфі – телефон встановлює рекорд

Зазвичай автопортрет за допомогою передньої камери мобільника вміщує максимум декілька осіб. Однак це твердження не стосується Nokia Lumia 730, яка нещодавно встановила рекорд. За допомогою свого сенсора на 5 мегапікселів та ширококутної оптики вона змогла зробити найбільше у світі селфі:

Історична фотографія: на найбільшому у світі селфі, який зробили за допомогою мобільного телефона, розмістилося більше тисячі осіб

Цю рекордну фотографію зробили у Бангладеші працівники Microsoft Lumia та добровольці. На ній можна роздивитися обличчя 1151 людини, і завдяки такій кількості учасників організатори кажуть, що це рекорд серед подібних знімків.

Найвідомішим селфі у світі вважається знімок, який зробили цього ж року на церемонії вручення премії «Оскар». У перерві між оголошенням номінацій ведуча церемонії Еллен Дедженерес повідомила глядачам, що хоче опублікувати найпопулярніший твіт в історії, і запросила зробити спільний селфі кількох акторів, серед яких були Бредлі Купер, Бред Пітт, Меріл Стріп, Джулія Робертс, Дженніфер Лоуренс, Кевін Спейсі, Джаред Лето й Анджеліна Джолі. Викладене у Twitter фото, буквально «підвісило» соціальну мережу, зібравши кілька мільйонів ретвітів.

Однак селфі робили задовго до появи смартфонів з камерами попереду – вони увійшли в моду одразу після появи фототехніки. Один з перших подібних знімків зробив американський піонер фотографії Роберт Корнеліус в 1839 році. А сьогодні ними захоплюються майже усі: їх роблять лікарі, автоінспектори та навіть тварини. Експерти вважають, що нинішній рік став роком «вибуху» автопортретів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися