Середа, 19 Червня, 2024

Google вводить оплату замість реклами

Банерна реклама сьогодні всюди – вона стала основним джерелом заробітку для сайтів, а експерти навіть називають її монстром. Вони ж прогнозують її падіння, і найбільші інтернет-сервіси вже шукають нові шляхи заробітку. Деякі сайти пропонують платити за контент, а Google вважає, що буде краще, якщо користувачі платитимуть за відсутність інтернет-банерів.

Пошуковик запустив експериментальний сервіс Google Contributor, який не позбавляє банерів, а замінює їх. Після оплати користувачі бачитимуть на відповідних місцях не рекламу, а подяку. Останню відвідувачі отримають за оплату, яка в місяць складе від $1 до $3 при доступі до улюбленого порталу. У такому разі замість рекламного оголошення на сторінках цих сайтів буде напис: «Дякуємо за участь». У деяких випадках замість оголошення може бути просто порожнє місце:

Грошові перекази через сервіс Contributor закріплюються за відповідними обліковими записами користувачів та перераховуються на рахунки тих сайтів, які він відвідує. Так вони будуть підтримувати фінансово лише ті ресурси, які читають. Самі власники веб-сайтів отримуватимуть винагороду через свої рахунки в рекламній мережі Google AdSense, а пошуковик залишає собі певний відсоток.

Автори ідеї кажуть, що це ніби блокування реклами, яке при цьому не знижує заробітки власників сайтів. Поки що експеримент з Google Contributor знаходиться у випробувальній стадії і співпрацює всього з 10 сайтами.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися