Вівторок, 16 Квітня, 2024

Про що пишуть 26 листопада

«Укрпошта» розпрощалася з інноваціями Toshiba по своїй волі
Державне поштове підприємство «Укрпошта» так і не змогло приступити до будівництва першого автоматизованого сортувального комплексу посилок, повідомляє Капітал.

Україна за рівнем розвитку ІКТ – сімдесят третя у світі
Незважаючи на те, що Україна за минулий рік продемонструвала певний прогрес у розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), у світовому табелі про ранги їй судилося опуститися на дві сходинки. У підсумковій таблиці щорічного звіту «Вимірювання інформаційного суспільства 2014», підготовленого експертами спеціалізованої установи ООН – Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), у рамках відповідного дослідження ранжовані 166 держав. Наша країна розташувалася на 73-му рядку, пише Капітал.

OSINT як метафора
Навряд чи хтось стане заперечувати, що світ нині переживає далеко не кращі свої часи. Хвороби суспільства, їхні причини та методи лікування стали предметом гострих і нескінченних дебатів. На тлі всіх цих тривог та суперечок особливо цікаво придивитися до ролі інфотехнологій взагалі і до теми OSINT (pозвідка відкритих джерел інформації) зокрема, розповідає 3DNews.ru.

Огляд вигнутого телевізора LG 55EC930V
Телевізори на основі прогресивної технології OLED дешевшають на очах. Ще вчора подібний пристрій коштував як хороша іномарка, а сьогодні ціна стрімко падає. Компанія LG – локомотив OLED. Корейський гігант навіть відмовився від випуску плазмових панелей, щоб зосередитися на виробництві нових прогресивних пристроїв. Модель LG 55EC930V покликана стати одним з найдоступніших телевізорів на базі органічних світлодіодів, а разом з тим і досить яскравим представником ери OLED, пише Ferra.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися