Firefox буде шукати швидше

Розробник одного з найпопулярніших браузерів компанія Mоzilla каже, що її дітище буде швидше знаходити необхідну інформацію. Для цього вона вбудувала у Firefox декілька нових опцій, які можна побачити в пошуковому рядку. З ними, кажуть розробники, буде простіше знаходити нові відомості, наприклад в онлайновій енциклопедії.

Перше з нововведень – це поліпшені підказки, які з’являються під час набору пошукового запиту. А друге – додаткові кнопки, з якими можна шукати інформацію безпосередньо на сайтах. Серед останніх – Wikipedia, Bing, Twitter, Amazon та інші:

Окрім цього, можна буде додавати власні пошукові двигуни до стандартного набору. Розробникам програм буде зручно, наприклад, вказати MDN та Stack Overflow. А літераторам та редакторам – сайти синонімів та онлайн-словники. Завдяки цьому можна прискорити щоденний пошук схожих завдань.

Очікувати нововведення, за словами Mozilla, варто вже найближчого часу. Компанія не називає точну дату, проте це може бути Firefox 34, який зараз знаходиться в бета-стадії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я