Про що пишуть 27 січня

6 тенденцій у сфері технологій “розумного будинку”, які будуть переважати в 2015 році
Ідея “розумного будинку” продовжує еволюціонувати. Усі нові стартапи показують свої інноваційні продукти. Усе це, а також технології, представлені зовсім недавно на виставці CES 2015, дозволяють зрозуміти тенденції, які ми будемо спостерігати у сфері систем “розумного будинку” в поточному році, розповідає Ferra.ru.

Microsoft: фінпоказники в 2015 р будуть невисокими
Корпорація Microsoft відзвітувала за підсумками II кварталу 2015 фінансового року, який завершився для компанії 31 грудня. Чистий прибуток Microsoft за жовтень-грудень 2014 склав $5,9 млрд проти прибутку в $6,6 млрд роком раніше, показавши зниження на 10%, пише vestifinance.ru.

Огляд смартфона ZTE Star 1
Слідом за Huawei у ZTE почали приділяти підвищену увагу зовнішності і якості збірки смартфонів: ZTE Star 1 – міцно збитий і добре скроєний апарат з відмінним екраном, приємним металевим корпусом і з великими амбіціями, пише 3DNews.ru.

Зовнішній накопичувач на чотири вінчестери Agestar 3C4B3A
Контейнер Agestar 3C4B3A випускається вже більше двох років, проте вибір DAS на декілька дисків не такий уже й великий, так що певний інтерес до цієї моделі зберігається і сьогодні, розповідає ixbt.com.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я