Вівторок, 12 Грудня, 2023

Про що пишуть 29 жовтня

Держава хоче заробити на 3G 9 млрд грн
Члени регулятора одноголосно проголосували за умови тендерів на 3G (зв’язок третього покоління). На кон виставляються три ліцензії стартовою вартістю 2,4 млрд грн кожна. Крім того, оператори повинні будуть оплатити переозброєння засобів зв’язку військових, пише Капітал.

Гаджети на сторожі здоров’я
Гендиректор Apple Тім Кук взяв участь у сесії питань і відповідей на конференції WSJD, у рамках якої відповів на багато питань про сьогодення і майбутнє компанії. Бесіда торкнулася як старих гаджетів, наприклад плеєра iPod Classic, продавати який компанія тихо припинила у вересні, так і останніх розробок Apple, наприклад, платіжної системи Apple Pay, пише Газета.ру.

Огляд ігрового ноутбука MSI GE60 2PE Apache Pro
Ігровий ноутбук MSI GE60 2PE Apache Pro підкуповує мало не всіма своїми характеристиками: PLS-екраном, RAID-масивом з двох mSATA SSD, потужною графікою на архітектурі Maxwell і, головне, не надто високою ціною для пристроїв такого класу, пише 3DNews в огляді.

Еволюція носіїв інформації. Частина 2: жорсткі диски, твердотільні накопичувачі та Blu-ray
Технології зберігання даних активно вдосконалюються з часів появи перших комп’ютерів. Ще вчора ми користувалися 1,44-мегабайтними дискетами, а сьогодні у продажу можна знайти 256-гігабайтні флеш-накопичувачі. Адже це далеко не межа. Ferra.ru розповідає, звідки беруть свій початок сучасні технології зберігання інформації: жорсткі диски, твердотільні накопичувачі та диски Blu-ray.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися