Вівторок, 12 Грудня, 2023

Про що пишуть 3 вересня

Уряд створить передумови для цінових воєн і краху мобільного ринку
Кабінет міністрів у прискореному режимі готується затвердити постанову, яка дозволить почати процес видачі 3G-ліцензій. Чиновники обіцяють страшне майбутнє ринку мобільного зв’язку, пише Капітал.

Заморський вірус спустошує рахунки власників смартфонів в Україні за допомогою sms
Як розповів «Капіталу» антивірусний експерт Kaspersky Lab Роман Унучек, мова йде про новий різновид трояна. Оператори зв’язку та постраждалі користувачі вже охрестили його «Привіт. Тобі фото … ».

Українці не змогли відмовитися від дорогих покупок в інтернеті
Обсяг продажів товарів у кредит в українських інтернет-магазинах у загальному обсязі продажів досяг до кінця літа помітного значення – 5%. Таким чином, весь ринок кредитування в інтернет-магазинах може становити близько $100 млн. Ринок електронної комерції в Україні в минулому році оцінювався в $2 млрд, розповідає Капітал.

Кабмін пропонує видати одну 3G-ліцензію замість трьох
В уряді пройшла нарада з питання видачі ліцензії на зв’язок третього покоління 3G. На ньому запропонували провести тендер лише на одну ліцензію 3G (30 МГц по всій Україні) без проведення конверсії. Стартова ціна лота становить 1 млрд грн, стільки ж коштує вступний внесок за участь у конкурсі. Наступні тендери пропонується провести через 3 роки, пише Капітал.

Samsung готовий заблокувати російські канали у своїх телевізорах
Компанія Samsung готова заблокувати російські канали в призначених для українського ринку телевізорах з функцією Smart TV, а LG зараз вивчає таку можливість, розповідає Капітал.

Ігри популярніші за зомбоящик
Індустрія відеоігор приносить десятки мільярдів доларів щорічно. Тим часом аудиторія ігрових трансляцій на відеосервісі Twitch, за який компанія Amazon у серпні заплатила $1 млрд, перевищує кількість глядачів багатьох телеканалів, а популярні геймери стають справжніми зірками. «Газета.Ru» з’ясувала, чому ігрові трансляції стали соціальним і культурним феноменом.

Як захистити свої приватні фото
Скандал, пов’язаний зі зливом інтимних фотографій зірок Голлівуду в мережу, зайвий раз нагадав про те, що навіть найбільш захищені хмарні сервіси від найбільш шанованих компаній можуть мати уразливості і що немає ідеального з точки зору безпеки сервісу, пише Газета.ру.

Суперзум нової хвилі. Огляд Panasonic Lumix FZ1000
Вихід суперзуму Sony RX10 однозначно сколихнув цю напівсонну нішу. Першою спохватилася Panasonic і показала свій дебютний суперзум з крупним сенсором. Досвід у компанії в цій справі солідний, і новинці пророкують успіх. Про технології, які стоять за непривабливим індексом FZ1000, дізнавалася Ferra.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися