Аналітики назвали найбільш прибутковий неігровий додаток на Android і iPhone

Загальна виручка від передплат Netflix склала близько 510 млн доларів, що на 138% більше, ніж торік.

Торік перше місце з виручки серед неігрових програм зайняв потоковий відеосервіс Netflix та додаток для знайомств Tinder. Про це повідомляє аналітична компанія Sensor Tower у своєму звіті про найбільш успішні утиліти в магазинах App Store і Google Play. Раніше лідером був додаток музичного сервісу Netflix, а до нього – японський месенджер LINE.додаток

Загальна виручка від передплат Netflix склала близько 510 млн доларів, що на 138% більше, ніж торік. Дохід виявився у 2,4 раза більшим, ніж 215 млн доларів, витрачених користувачами у 2016 році. В Україні відеосервіс став доступним у січні 2016 року. Додаток відеосервісу Netflix став найприбутковішим у всьому App Store, проте в Google Play він пропустив уперед Tinder, Google Drive, Line, Pandora і HBO Now.

Ще одним успішним проектом у 2017 році став додаток Tencent Video, китайського аналога Netflix. У 2016 році він займав 14 позицію в рейтингу найбільш прибуткових неігрових додатків в App Store, а минулого року стрибнув на 5 сходинку в обох магазинах. Якби Google Play був доступний у Китаї, то для Tencent Video ситуація була б ще більш райдужною.

Лідером завантажень залишається Facebook. Цього року основна програма соціальної мережі поступилася першою сходинкою дочірньому месенджеру WhatsApp. Додаток соцмережі також пропустив вперед Facebook Messenger – утиліту для спілкування у Facebook на мобільному. За ними йдуть Instagram і Snapchat.