Проблеми iPhone 8 з бездротовою зарядкою та 3D-сенсором викликають паніку в Apple

Кажуть, що Apple планує показати цього року три нових iPhone.

У вересні має з’явитися один з найбільш очікуваних смартфонів – ювілейний iPhone 8. Щоб цей апарат виділявся серед інших, інженери Apple планували надати йому нові можливості, зокрема, бездротову зарядку та 3D-сенсор. Але в компанії виникли проблеми з інтеграцією, і це може призвести до затримки виробництва. За даними ресурсу Fast Company, який посилається на джерело в індустрії, всередині Apple існує паніка.

iPhone

Apple обіцяла, що індуктивне бездротове заряджання з’явиться в iPhone 8. Але швидше може вийти так, що ця технологія продаватиметься як окремий аксесуар. Блогер Джон Грубер пише, що Apple не продаватиме аксесуари для бездротової зарядки, поки не вийде апдейт iOS 11.1. У Fast Company кажуть, що причина такої поведінки не в апаратній частині. В Apple прив’язали бездротову зарядку до iOS 11.1 тому, що в компанії не готова програмна частина. Може бути так, що її не встигнуть підготувати до випуску iPhone 8.

В Apple також виникли проблеми з 3D-сенсором всередині фронтальної камери. Він повинен стати основою системи розпізнавання облич, яка зможе замінити Touch ID. У компанії виникли проблеми з надійним спрацьовуванням та розпізнаванням. Проблема також не в апаратній, а в програмній частині. За даними джерел, Apple інтегрує сенсор у свій майбутній телефон, але він буде вимкненим.

Ще, за чутками, Apple може перенести датчик Touch ID на задню панель. Спершу компанія хотіла сховати його під екран, але фірма також не змогла подолати цю інженерну проблему. В інтернет потрапили можливі креслення корпусу такого пристрою, і майже всі читачі висловилися, що зовнішність iPhone 8 із сенсором Touch ID на задній панелі виглядає погано.

Про можливість затримки iPhone 8 стало відомо ще на початку року. Уже у квітні було відомо, що новий смартфон відставав від запланованого графіка на два місяці.

До десятиріччя випуску першого iPhone американська корпорація планує випустити три нових смартфони. Кілька прототипів смартфона вже пройшли тести спільно з азіатськими партнерами-виробниками.

Читайте такожЯк не виймаючи iPhone з кишені дізнаватися, хто вам дзвонить

Кажуть, що Apple планує показати цього року три нових iPhone. Два з них використовуватимуть такі ж компоненти, як iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Майбутній iPhone 8, за чутками, оснащуватиметься бездротовою зарядкою, оперативною пам’яттю обсягом 3 ГБ і OLED-дисплеєм з 521 PPI. Передню панель майбутнього телефона практично повністю займає великий екран з діагоналлю 5,8 дюйма і практично без рамок зверху і знизу. Окрім цього, над екраном розмістяться два модулі камери. Це також може бути 3D-камера, лазерний сенсор для розпізнавання людей або сканер райдужної оболонки ока. Про основну камеру майже нічого невідомо, але експерти припускають, що вона також буде подвійною. Очікується, що всі три моделі будуть офіційно анонсовані восени.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я