Оновіть «Планшет»: він став у шість разів привабливішим

Читати сайти, працювати з поштою та завантажувати файли в інтернеті зручніше на великому екрані «таблетки», а завдяки новій пропозиції МТС можна буде не хвилюватися, що це спустошить гаманець. Оператор запустив оновлений тариф «Планшет», який призначений для однойменних гаджетів та робить інтернет на них у шість разів дешевшим.

Особливістю нової пропозиції є безлімітний інтернет, який у перший місяць доступний за 0,25 грн/день та знижує швидкість до 32 Кбіт/сек лише після перевищення обсягу в 300 МБ. Попередня версія тарифу надавала 200 МБ за 1,5 грн на день. До того ж кошти знімаються лише в разі користування пересиланням даних, а поповнювати рахунок для активації таких умов не потрібно – на ньому вже буде 5 грн. Окрім цього, новий тариф пропонує 10 хвилин розмов за 50 коп. на день та 50 SMS за таку ж ціну.

Оновлений «Планшет» також надає інші послуги, які допоможуть заощадити. При підключенні «Планшет Оптом» (*101*400#) вартість інтернету в пакеті стане на 50% меншою – 7,5 грн/місяць. Опція «Турбо кнопка на кожен день» (*101*265#) активує безлімітний інтернет без обмежень швидкості за ціною 0,25 грн/день. А «Безпечний інтернет» (*109*21#) знадобиться батькам, які зможуть обмежити доступні дитині сайти за 5 грн/міcяць. Із «Супер інтернет у роумінгу» можна знизити затрати на пересилання даних при закордонних поїздках до 15 грн у день користування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я