Понеділок, 20 Травня, 2024

Продажі смартфонів Windows Phone знизилися на 50%

Смартфонний бізнес Microsoft продовжує здавати позиції. Компанія повідомила про прибуток у розмірі $6,3 млрд і виручку в $2,57 млрд.

Виручка від продажів Lumia-девайсів знизилася на 49%, не допоміг навіть запуск Lumia 950 і Lumia 950 XL. Деякі журналісти назвали їх «недофлагманами із сирою операційною системою». За звітний квартал компанія продала всього 4,5 млн смартфонів Lumia. За цей же період 2014 року вона реалізувала більше 10 млн гаджетів.

Аналітики IDC підрахували, що на частку WP-смартфонів припав 1,1% смартфонного ринку. Експерти The Verge назвали Windows Phone мертвою. Вони кажуть, що навіть якщо станеться зростання більш ніж на 50%, воно не врятує смартфони Lumia.

Що стосується інших підрозділів Microsoft, вони демонструють різні результати. Підрозділ Xbox показує зростання, а кількість активних користувачів системи склала 48 млн, що на 30% більше торішніх показників, проте продажі приставок принесли менше грошей. «Хмарні» сервіси Microsoft також ростуть: виручка від Office 365 піднялася на 70%, добре йдуть справи в серверному бізнесі (зростання 10%) і в платформи хмарних обчислень Azure (зростання 140%). Виручка від Surface знизилася проти аналогічного періоду минулого року на 29%, проте її падіння стримували непогані продажі Surface Book і Surface Pro 4.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися