Програми даремно попереджають про небезпеку: їх не читають

404 computer Not Found 404 Error Failure Warning Problem Computing Computer Laptop

Виявляється, що програми даремно намагаються попередити користувачів про можливі проблеми. Дослідження аналітичної компанії BYU та інженерів Google Chrome показало, що переважна більшість людей їх просто ігнорує.

Ці повідомлення часто з’являються, коли ми друкуємо, дивимося відео, завантажуємо файли тощо. У таких ситуаціях близько 90% користувачів ігнорують їх. Дослідники кажуть, що причина – в обмеженнях нашого головного мозку. Адже він уже зайнятий якимсь завданням, а поява вікна з попередженням перевантажує його ще одним.

Дослідження показало, що 74% людей ігнорували повідомлення, коли вони хотіли закрити веб-сторінку. Майже 79% ігнорують нотифікації при перегляді відео. Ще 87% не зважають на попередження при передачі інформації.

Експерти також виявили, що найбільше уваги повідомленням з безпеки приділяється, коли користувачі майже нічим не зайняті: вони вже подивилися відео, чекають на завантаження сторінки, уже прочитали веб-сайт. За словами дослідників, їхні дані дозволять розробникам браузерів підбирати найкращий час для виведення попереджень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я