Власників Nokia 2 попередили про можливі проблеми при оновленні на Android 8.0 Oreo

Смартфон Nokia 2 представили в жовтні 2017 року, і на самому початку він використовував прошивку на базі Android 7.0 Nougat

Заступник генерального директора HMD Global Юхо Сарвікас на своїй сторінці у Twitter опублікував застереження для власників смартфона Nokia 2. Для нього найближчим часом випустять апдейт операційної системи до Android 8.0 Oreo. Однак через обмежені ресурси мобільник може працювати не так плавно, як раніше.

Смартфон Nokia 2 презентували в жовтні 2017 року, і на самому початку він використовував прошивку на базі Android 7.0 Nougat. Навесні 2018 року розробники пообіцяли, що вже влітку він отримає Android 8.0 Oreo, а пізніше його оновлять і до Android 9.0 Pie.

Нині графік випуску апдейтів скоригували, і до Android 9.0 Pie смартфон Nokia 2 не оновлять. Що може здатися дивним, оскільки смартфон Nokia 1, який має такий самий обсяг оперативної та флеш-пам’яті (1 ГБ та 8 ГБ відповідно), отримає дев’ятий Android. Однак потрібно пам’ятати, що Nokia 2 не входить в програму Android Go, в рамках якої вийшов Nokia 1.

У користувачів Nokia 2 є два варіанти: залишатися на Android 7.0 Nougat або ж оновитися до Android 8.0 Oreo. В останньому випадку потрібно буде змиритися з деяким сповільненням роботи девайсу. Саме оновлення Android 8.0 Oreo для Nokia 2 з’явиться на сайті виробника. Воно не буде доступне через механізми апдейту телефона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я