Четвер, 25 Липня, 2024

Як перенести додатки з одного iPhone в інший

laptop computer in co-working cafe

Придбаний новенький смартфон Apple не вийде відразу використовувати на повну. Адже в ньому немає потрібних програм та даних. Ось як перенести цю інформацію зі старого iPhone.

На старому iPhone

Підключіть свій поточний гаджет до інтернету через Wi-Fi – так можна буде переслати гігабайти даних створеної резервної копії. Потім перейдіть у налаштування та відкрийте пункт iCloud і в ньому – «Резервне копіювання». Активуйте опцію «Резервна копія в iCloud», після чого тапніть «Резервувати зараз». Гаджет повинен бути підключеним до Wi-Fi, поки не завершиться процес.

На новому iPhone

Включіть перший раз свій новий телефон – повинен з’явитися екран привітання. Якщо ви вже ввели дані свого акаунту в цей апарат, тоді скиньте їх та поверніть мобільник до початкового стану.

На екрані привітання зробіть свайп вліво та дотримуйтесь інструкцій, щоб перейти до меню налаштування Wi-Fi. Підключіть девайс до мережі та продовжуйте дотримуватись інструкцій, поки не відкриється екран «Додатки та дані». На ньому клацніть кнопку «Відновити з резервної копії iCloud». Введіть дані свого акаунту Apple ID та вкажіть, яку резервну копію треба використовувати.

Після завершення процедури відновлення не кваптеся відключати гаджет від Wi-Fi. Також підключіть його до зарядного пристрою. Це дозволить синхронізувати в девайс збережені в iCloud фотографії та інші медіафайли.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися