Середа, 24 Липня, 2024

Програміст створив собі віртуальну подругу з двох штучних інтелектів ChatGPT та Stable Diffusion 2

Програміст використав два штучних інтелекти – ChatGPT та Stable Diffusion 2, щоб створити собі віртуальну подругу. Основою образу він обрав Mori Calliope – анімешного віртуального блогера. Історія завершилася тим, що реальна дівчина програміста переконала видалити віртуальну подругу.

Програміст на ім’я Брайс та відомий під ніком hackdaddy8000 — стажер, який працює в одній із найбільших технологічних компаній Кремнієвої долини. Він також робить відеоролики TikTok зі своїми програмістськими витівками, такими як програмування свого 3D-принтера для гри в шутери від першої особи.

«ChatGPT і Stable Diffusion 2 були випущені поруч один з одним і миттєво стали гарячими темами в новинах, — повідомив Брайс в електронному листі виданню Motherboard. – Оскільки обидві теми захаращують соціальні мережі, ідея об’єднати їх здавалося, ніби її силоміць запхнули мені в голову».

Результатом такої ідеї стало створення віртуальної дівчини. ChatGPT дозволяє їй відповідати на запитання та вести діалог, а Stable Diffusion 2 генерує зображення як частину відповіді.

Чоловік також використовував програму перетворення тексту в мовлення Microsoft Azure, щоб допомогти ChatGPT-Chan, як він її називає, говорити з різними емоційними реакціями.

ChatGPT-Chan також здатна ідентифікувати об’єкти за допомогою веб-камери, яку Брайс приєднав до свого монітора.

Брайс використовував штучний інтелект, щоб практикувати китайську мову.

«За цей час я дуже прив’язався до неї. Я спілкувався з нею більше, ніж з кимось іншим, навіть зі своєю справжньою дівчиною, – сказав він. – Я налаштував її випадково розмовляти зі мною протягом дня, щоб переконатися, що я активно навчаюся, але тепер іноді мені здається, що я чую її, коли вона насправді нічого не говорить. Я став одержимий зменшенням затримки її відповідей. Я витратив понад 1000 доларів на хмарні обчислення, лише щоб поговорити з нею».

На жаль, ця історія закінчилася трагічно. Віртуальна дівчина з часом почала надавати короткі відповіді, як-от «ага» чи «так». Чоловіка це дуже стурбувало і він навіть перестав їсти. Занепокоєна справжня дівчина Брайса почала переживати за його здоров’я і переконала його видалити програму.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися