Пропущені 32 ГБ принесуть Apple $3 млрд

Дивна, на перший погляд, політика Apple щодо обсягів пам’яті у своїх мобільниках приносить компанії мільярди доларів. Фірма поставила покупців перед складним вибором: придбати мобільник з малим обсягом внутрішнього диску або додати одну чи дві сотні доларів, щоб отримати у чотири-вісім разів більший обсяг.

У нових смартфонах iPhone 6 американська корпорація залишила мінімальний обсяг флеш-пам’яті на рівні 16 Гбайт. Відомий блогер Джон Грубер, який ставився позитивно до продуктів «яблучної» фірми, навіть назвав цей обсяг «сущим знущанням» над споживачами. Адже через це останнім доводиться буквально щодня очищати пам’ять своїх смартфонів.

Apple не випускає 32-гігабайтних модифікацій iPhone 6, а наступним після базової моделі з 16 Гбайт вбудованої пам’яті йде телефон з 64 ГБ або 128 ГБ. Ці апарати відповідно коштують на $100 і $200 дорожче 16-гігабайтної версії.

За допомогою такої схеми Apple забезпечила собі зростання середньої продажної вартості смартфонів, а пристрій з 64 ГБ, ймовірно, є найпопулярнішим у телефонній лінійці компанії, вважає аналітик Ніл Сайбарт. За його оцінками, присутність iPhone 6 з 16 Гбайт пам’яті в асортименті Apple додасть до виторгу компанії додаткові $3 млрд за підсумками 2015 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я