П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Протистояння Apple та ФБР – це «яблучний» піар

Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж каже, що тема протистояння Apple та ФБР – це піар. Він не вірить у щирість намірів «яблучної» компанії та вважає її поведінку рекламою. Про це Ассанж, який уже більше трьох років переховується в посольстві Еквадору в Лондоні, розповів в інтерв’ю журналістам російського телеканалу «Вести».

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж

За словами Ассанжа, виробник iPhone намагається переконати масового споживача в тому, що захищає інтереси своїх клієнтів. Насправді ж, стверджує засновник Wikileaks, значний обсяг інформації, який зберігається в сервісі iCloud, уже давно переданий агентам ФБР, а своєю непоступливістю Apple лише дає зрозуміти уряду, що не має наміру і далі надавати інформацію безплатно.

Історія протистояння Apple та ФБР потрапила у ЗМІ після того, як «яблучна» компанія відмовилася допомогти у зломі захищеного паролем смартфона iPhone. Гаджет належав терористу Саїду Фаруку, який у грудні минулого року влаштував стрілянину в Сан-Бернардіно. Глава компанії Тім Кук назвав вимоги влади надати доступ небезпечним прецедентом, який може поставити під загрозу десятки мільйонів власників iOS-пристроїв. Крапку в цьому протистоянні повинен поставити суд – слухання справи відбудеться 22 березня.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися