П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Yamaha показала робота-мотогонщика

На виставці Tokyo Motor Show компанія Yamaha  продемонструвала свою нову розробку – гуманоїдного робота Motobot, який повинен стати кращим мотогонщиком на планеті.

Поки що Motobot розвиває швидкість трохи більше 100 км/год, а на його мотоциклі встановлено додаткові колеса, як на дитячому велосипеді. Проте вже зараз вражає те, як робот управляється з важелем перемикання передач, ручкою акселератора, важелем гальма та іншими органами управління мотоциклом.

Більше того, Motobot, який отримав від творців дитячий голосок, кинув виклик одному з найвідоміших людей у світі мотоспорту – дев’ятиразовому чемпіону світу із шосейно-кільцевих мотоперегонів у різних класах Валентино Россі. «Я був створений, щоб перевершити тебе, мої навички покращуються з кожним днем», – сказала машина. Валентино Россі поки не поділився своїми думками з приводу цього.

Інженери Yamaha заявляють, що згодом роботу не знадобиться спеціально модифікований мотоцикл, і він зможе керувати будь-яким гоночним байком на реальних трасах і підтримувати швидкість більше 200 км/год.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися