Вівторок, 23 Квітня, 2024

Процесори загублять літеру «i» – готується ребрендинг чипів Intel

Хоча Intel ще нічого не підтвердила офіційно, схоже, цей виробник відмовиться від свого культового бренду процесорів. Чипи перестануть називатися літерою «i» – i3, i5, i7, i9, замість цього вони отримають додаткове слово в назві. Наприклад, процесор Intel Core Ultra 5 1003H нещодавно з’явився в тесті Ashes of the Singularity.

Поки що немає вказівок на те, що означає псевдонім «Ultra». Чи може це бути наступником графічного псевдоніма Intel “Xe Max”? Нам доведеться почекати до цієї осені, коли Intel розкриє більше інформації про свої майбутні чіпи наступного покоління, щоб дізнатися.

Виданню The Register вдалося отримати від Intel невеликий коментар: «Ми вносимо зміни в бренд, оскільки ми знаходимося на переломній точці нашої клієнтської дорожньої карти, готуючись до майбутнього запуску наших процесорів Meteor Lake. Ми надамо більше деталей щодо цих захоплюючих змін у найближчі тижні».

Деякі експерти вважають ребрендинг у поточній ситуації недоречним. Аналітик із напівпровідників Ділан Патель у понеділок написав у Твіттері: «Уявіть, що ви втрачаєте частку ринку, коли ви були монополістом протягом десятиліть, і ваша чудова ідея — спалити впізнаваність бренду дощенту!».

Патель назвав ребрендинг «жахливим, дуже недалекоглядним кроком», який не вирішить проблеми Intel і заподіє більше шкоди, ніж користі, оскільки багато покупців знають і впізнають бренд i7, i5.

Ребрендинг синхронізується з випуском процесорів покоління Meteor Lake. Це велика зміна для Intel – процесори побудовані з кількох кристалів, зібраних у готовий продукт на одній платі. Раніше усі блоки процесора вбудовувалися в один кристал. Свого часу AMD довела ефективність чиплетів – процесори Zen випускаються за такою технологією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися