П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Android розділить гучність сповіщень і мелодій – Google

Протягом останніх кількох версій Android гучність мелодій і сповіщень були пов’язані одним повзунком. Але днями Google повідомив, що це може змінитися в Android 13 QPR3 або Android 14.

Експерти помітили команду ADB, яка створювала окремі повзунки «Гучність дзвінка» та «Гучність сповіщень» у меню «Налаштування» > «Звук і вібрація». Це адаптувало вікно гучності медіа, дзвінків і будильника для п’яти повзунків.

Також Google опублікував свою відповідь у запиті користувачів на активацію цієї функції: «Будь ласка, дозвольте мати окремі смуги гучності для сповіщень і звуків рингтонів!». Пошуковий гігант відповів таким чином: «Потрібна функція буде доступна в майбутній збірці». Після 47 коментарів статус тепер змінено на «Виправлено».

Утім, дивлячись на дорожню карту розробки Android, незрозуміло, коли зміна гучності сповіщень/рингтонів окремими повзунками буде включена в стабільний випуск Android. Найбільш ймовірно, що це може бути Android 14. Адже наразі ця функція не працює в Android 13 QPR3 Beta 3, фінальна версія якої має вийти у червні. Проте ця функція також не працює у Android 14 Beta 1.1.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися