Середа, 22 Травня, 2024

Психологічний хоррор Don’t Scream перезапускає гру, коли користувач закричить

У будь-якій грі в жанрі жахів головне – налякати гравця. Але майбутня інді-гра Don’t Scream додає в процес цікаву механіку. Щоб пройти гру, гравець повинен не лякатися та не кричати. Інакше, коли він закричить від страху, гра стартує заново.

Розроблений командою з двох програмістів у команді Joure & Joe, гра Don’t Scream вимагає від гравців увімкнути мікрофон і відкалібрувати його, щоб вона могла виявляти звукові прояви страху.

Гра триває лише 18 хвилин, хоча, судячи з трейлера (який також може налякати), це можуть бути найдовші 18 хвилин вашого життя. Гравці повинні досліджувати таємничий ліс Пайнв’ю і розкривати його таємниці. В час гри враховується лише період, коли гравець дійсно рухається. Тому просто сховатися в кутку та дочекатися фінальних титрів не вдасться.

Страхи в грі абсолютно непередбачувані, тож геймер ніколи не дізнається, коли вони настануть.

Хоча чіткої історії немає, розробники обіцяють «глибокі знання, приховані всередині», з майбутніми планами щодо Steam, пов’язаних із певними спеціальними цілями, які зрештою розкриють, що відбувається в лісі.

Цікаво, що розробники розмірковували дозволити крики в грі без необхідності починати наново щоразу. Але , як вони кажуть, «це зіпсувало б відчуття».

У Don’t Scream немає фінальної дати випуску, але ранній доступ почнеться в Steam 27 жовтня, якраз до Хелловіну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися