Неділя, 19 Травня, 2024

AMD довелося відкликати новий драйвер, бо через нього банять у Counter-Strike 2

Нещодавно представлена в нових драйверах AMD система поліпшення продуктивності ігор Anti-Lag+ стала причиною бану для кількох людей. Ця система призвела до того, що декількох гравців забанили у свіжій грі Counter-Strike 2 від компанії Valve. AMD прийняла рішення прибрати можливість завантаження на останню версію свого графічного драйвера AMD Adrenalin Edition із цією системою.

Система Anti-Lag+ є розвитком технології пом’якшення затримки в іграх, яку AMD розвиває у своїх драйверах ще з 2019 року. Нова система «застосовує вирівнювання кадрів у самому коді гри», згідно з AMD. Цей метод призводить до додаткового скорочення затримки до 10 мс.

Коли ви блимаєте очима, одне таке блимання в середньому триває 100-150 мс. Це в 10 разів довше порівняно з 10 мс зменшення затримки завдяки Anti-Lag+. Але таке додаткове зменшення затримки може запропонувати гравцям певну конкурентну перевагу в динамічних іграх, якою є Counter-Strike.

Оскільки особливий метод Anti-Lag+ працює для зміни «самого коду гри», це викликає попередження системи шахрайства Valve Anti-Cheat (VAC).

Після того, як минулого тижня AMD додала підтримку Anti-Lag+ для Counter-Strike 2 в оновленні версії 23.10.1 , VAC почав блокувати нічого не підозрюючих користувачів AMD, які активували цю функцію.

«Останній драйвер AMD зробив їхню функцію «Anti-Lag/+» доступною для CS2 , яка реалізована шляхом обходу функцій dll двигуна, — написала Valve у соціальних мережах у п’ятницю. – Якщо ви є клієнтом AMD і граєте в CS2 , НЕ ВКЛЮЧАЙТЕ ANTI-LAG/+; будь-яке втручання в код CS призведе до блокування VAC».

Крім Valve, також є поширені повідомлення про збої в роботі Anti-Lag+ або блокування облікових записів у таких конкурентних онлайн-іграх, як Modern Warfare 2 і Apex Legends. Але користувачі Nvidia не повідомляли про подібні проблеми з системою компанії Reflex , яка використовує коригування коду на рівні SDK для подальшого зменшення затримки введення в іграх, включаючи Counter-Strike 2 .

Прямі посилання на оновлення AMD Adrenalin Edition 23.10.1 перестали працювати на сайті AMD, і розділ завантаження драйверів сайту тепер рекомендує вересневу версію Adrenalin Edition 23.9.3 для сумісних карт.

Користувачі, які вже завантажили новий драйвер, можуть вимкнути Anti-Lag+, натиснувши клавіші Alt+L перед початком гри.

Valve, здається, усвідомлює, що «шахрайство» було ненавмисним, і пообіцяла, що «як тільки AMD надішле оновлення, ми зможемо визначити постраждалих користувачів і скасувати їм блокування».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися