Середа, 22 Травня, 2024

Apple придумала, як оновлювати нові iPhone, не виймаючи їх з коробки

Одним із обов’язкових етапів налаштування нового смартфона є багатохвилинне очікування завантаження та встановлення апдейтів. Адже хоча телефон на заводі отримує останню на той час версію прошивки, до моменту, коли мобільник отримає власника, пройде багато часу і вийде кілька нових версій прошивок. В Apple придумали, як зробити так, щоб користувач виходив з магазину Apple із телефоном на останній прошивці, навіть якщо коробка залишається запечатаною.

Уже скоро купуючи новий iPhone в магазинах Apple користувачі знатимуть, що їхній девайс має останню на той момент версію прошивки. За словами Apple-експерта Марка Гурмана, незабаром Apple почне використовувати в своїх магазинах бездротові пристрої для ввімкнення, оновлення та відключення iPhone. У цій системі всі iPhone автоматично оновлюються до найновішої версії iOS ще до того, як їх виймуть із коробки.

Apple планує відправити ці бездротові планшети в магазини Apple Store до кінця року. Поки не ясно, чи планує Apple поділитися цією системою з іншими торговими точками.

Нова система Apple викликає змішане ставлення у деяких експертів, які кажуть, що вирішується неважлива проблема. Адже смартфон під час першого включення намагатиметься завантажити собі всі апдейти. Також дуже легко перевірити версію прошивки та оновити телефон вручну, просто перейшовши у «Параметри» > «Загальні» > «Оновлення ПЗ» і дотримуючись інструкцій на екрані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися