П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Публікація знімків в Instagram робить людей щасливими

Фіксація приємного життєвого моменту змушує людей насолоджуватися ним ще сильніше. Такого висновку дійшли американські вчені в процесі своїх експериментів, повідомляє NV.ua.

Раніше дослідження доводили, що залежність від соцмереж погіршує стосунки і робить людей більш замкненими. Але недавні наукові експерименти показали, що коли людина публікує знімки в Instagram, то в неї покращується настрій.

Дослідники провели 9 експериментів, у яких аналізували поведінку та настрій добровольців, коли ті ходили до музею, ресторану, вивчали місто та займалися іншими речами. Виявилося, що люди, які робили знімки та публікували їх у мережі, були щасливішими за тих, хто не фотографував приємні моменти.

Одна з авторів дослідження, професор Крістін Діль, вважає, що коли людина фотографує та публікує фото позитивного життєвого досвіду, то це збільшує ефект задоволення та радості на психологічному рівні. Аналогічну користь може принести не лише власне фотографування, але й уявне планування такого знімка. «Якщо людина не є фанатом Instagram, вона може підвищити рівень позитивних емоцій від того, що відбувається, просто уявивши, що фіксує цю мить на камеру», – вважають експерти.

Тетяна
Тетяна
В журналістику прийшла із банківської сфери. Захоплюється фотографією

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися