Субота, 2 Березня, 2024

Raketa завершила покриття всього Києва

Безкоштовну доставку з кафе і ресторанів тепер можна замовити в будь-якій точці столиці. На цьому тижні сервіс Raketa завершив покриття житлового масиву Академмістечко, таким чином забезпечивши покриття всього Києва.

Крім того, послугами Raketa вже можуть скористатися жителі сіл Софіївська і Петропавлівська Борщагівка, міста Вишневе та ряду інших населених пунктів в периферії Києва. Також в цьому місяці Raketa почала доставку продуктів з супермаркетів. Вже підключені магазини мережі Ашан і Фора, доставка з яких можлива в столиці і передмісті.

Крім Києва, сервіс Raketa забезпечив повне покриття міст Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Вінниця, включаючи деякі населені пункти в периферії. А запущена на цьому тижні доставка в Запоріжжі вже здійснюється в спальні райони на правому березі.

Сервіс Raketa співпрацює більш ніж з 1500 кафе, ресторанів, з яких в період карантину продовжують роботу понад 1200 закладів. Щоб скористатися доставкою Raketa досить мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. Протестувати послугу доставки можна зі знижкою 100 грн. Для цього в додатку потрібно активувати промокод RAKETAFORALL1. Він діє на перше замовлення від 250 грн. при оплаті картою.

В умовах карантину всі кур’єри працюють в захисних масках і респіраторах, а також регулярно дезінфікують руки за допомогою антисептиків. Крім того, доступна опція безконтактної доставки — для цього достатньо в коментарі до замовлення зробити відповідну позначку, і кур’єр уточнить, де залишити замовлення, щоб мінімізувати контакт.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися