Неділя, 23 Червня, 2024

Військові зможуть «вбивати» лише електроніку

Руйнування укріплень противника вибухівкою скоро стане справою минулого, адже сучасні боєприпаси починають цілитися в електроніку. Сучасний солдат несе її на собі у великій кількості – GPS, рації, навігатори, комп’ютери, дальноміри тощо. Достатньо вивести її з ладу, щоб супротивник залишився без засобів до опору. Саме так через декілька років будуть атакувати ВВС США, адже вони отримали новий тип ракет проти електроніки.

Нова зброя під назвою CHAMP вже успішно пройшла польові випробування, для чого на полігоні спорудили імітацію міста, в один з будинків якого запустили нову ракету. Вона випромінює зі свого переднього обтічника потік високопотужних мікрохвиль, які виводять з ладу електроніку. Точність удару дозволяє вимкнути гаджети в одному будинку, тоді як решта навколо залишиться у робочому стані. При цьому речі без електроніки залишаться неушкодженими. Вона також нелетальна для людей, на відміну від звичайної зброї з вибуховим начинням.

Розробники кажуть, що така антиелектронна ракета стане доступна військовим уже в 2016 році. Зараз це наземна пускова установка, однак до 2020 її зможуть запускати з винищувачів F-35, а згодом такими боєприпасами оснастять і безпілотні літаки.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися