П’ятниця, 21 Червня, 2024

Razer Project Valerie – ігровий ноутбук з трьома екранами

Донедавна отримати кілька екранів можна було лише у стаціонарному форматі робочого столу. Але фахівці Razer придумали, як можна вмістити три дисплеї в одному портативному ноутбуці. Своє бачення вони показали в концепті Project Valerie.

Нова розробка Razer багато в чому схожа на відому модель Razer Blade Pro, яку анонсували в жовтні минулого року. Але замість одного 17,3-дюймого екрана IGZO з роздільною здатністю 4K у Valerie використовується спеціальна конструкція з трьох дисплеїв. Після відкриття кришки можна розсунути два додаткових дисплеї в сторони і зафіксувати їх за допомогою спеціальних засувок. У сукупності вийде три 17-дюймових матриці, кожна з яких також виконана за технологією IGZO і підтримує 4K. Зображення на них буде синхронізуватися за допомогою технології NVIDIA G-Sync.

Серед іншого ноутбук має механічну клавіатуру, відеокарту NVIDIA GeForce GTX 1080 з 8 гігабайтами відеопам’яті, 32 гігабайти оперативної пам’яті. Через наявність кількох дисплеїв Project Valerie товщий і важчий за аналогічні ноутбуки. Товщина Blade Pro становить 2,23 см при масі 3,5 кг, у Valerie ці параметри дорівнюють 3,8 см і 5,4 кг відповідно.

Project Valerie являє собою концепт, і тому його ціна невідома. Але зважаючи, що ноутбук Razer Blade Pro коштує $3700, можна припустити, що лаптоп на три дисплеї обійдеться мінімум у $6000 доларів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися