Четвер, 30 Травня, 2024

Універсальний модем від Intel прискорить розвиток мереж 5G

Головна особливість модема для комунікаційних мереж зв’язку  п’ятого покоління – здатність працювати в усьому світі, розповідає theverge. В Intel сподіваються, що модем сприятиме прискоренню розвитку і запуску мереж 5G.

intel_5g-2

До глобального запуску 5G-мереж залишається ще кілька років, але компанії активно готуються до цієї події і проводять численні тести та випробування. Розроблена Intel екосистема охоплює апаратну і програмну складові, а також засоби забезпечення безпеки для всіх рівнів мережевої структури: серверів «хмарних» служб, керівних станцій і вишок стільникових мереж, а також побутових пристроїв та електронних гаджетів для кінцевих споживачів.

Характеристики стабільності з’єднання в рішеннях Intel дозволяють задіяти мобільні мережі, наприклад, для управління дронами з відеозв’язком, автономного транспорту, розумних систем контролю міського середовища та управління виробничими процесами, віртуальної і доповненої реальності та інших сфер, які покладаються на широкосмуговий інтернет.

intel_5g-3

Чіп і зразки модулів модема 5G з кодовим ім’ям Intel Gold Ridge відповідають усім сучасним стандартам зі складними та незрозумілими абревіатурами. Так, модем задовольняє вимоги технології 3GPP 5G NR, а також сумісний з радіочастотними мікросхемами Intel, які працюють у діапазонах mmWave 28 ГГц (США, Китай, Японія) та 3,3-4,2 ГГц (Китай і Європа) і працюють в ультраширокосмуговому діапазоні аж до 800 МГц. Модем здатен працювати в парі з наявним 4G-аналогом XMM 7360 LTE для одночасної підтримки роботи в мережах 4G і 5G.

Intel планує почати випуск тестових зразків універсального 5G-модема в другій половині цього року. А це, у свою чергу, дасть поштовх до впровадження та тестування зв’язку 5G у мобільних пристроях, автомобілях та інших електронних пристроях.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися