Понеділок, 24 Червня, 2024

RealLoud – гучність музики стала безпечною

Сучасні навушники дозволяють легко збільшити гучність треку, але за рахунок найціннішого – здоров’я та втрати слуху. Проте скоро на ринку можуть з’явитися аксесуари з технологією RealLoud, в яких музику можна слухати дуже голосно, і це не вплине на рівень слуху.

Музику на високій гучності зазвичай слухають через те, що так вона приносить більше насолоди – це особливості людського організму. Звукорежисерам, виконавцям та музичним студіям цей ефект добре відомий, і вони ним активно користуються, через що навіть породили вираз «війна гучності».

Звичайні навушники, якими сьогодні користується майже кожен, працюють за єдиним принципом: плівка мембрани, яку штовхає електричний струм у ритм музиці, рухає повітря. Цей рух сприймає барабанна перетинка у вусі, де проходить зворотнє перетворення, і електричний сигнал потрапляє в мозок. Збільшення гучності в звичайних навушниках означає, що мембрана рухається інтенсивніше з більшою амплітудою. Інтенсивність руху повітря, яке штовхає мембрана, може бути настільки великою, що це пошкоджує барабанну перетинку. Саме тому лікарі радять не слухати музику на високих рівнях гучності.

Розміщення звичайних навушників у вусі

Технологія RealLoud обіцяє позбавити меломанів від цієї загрози та надати при цьому більш глибокий звук. Цього вона досягає завдяки проміжній мембрані, яка сприймає на себе удари повітря від основної мембрани. Розробники RealLoud кажуть, що навушники з цією технологією здатні надавати таку ж якість звуку, як звичайні, проте при цьому потребують лише одну десяту частину їхньої гучності. Такі дані вони отримали в ході тестування в медичному центрі Університету Вандербільт.

Один з варіантів конструкції навушника з технологією RealLoud

Поки що навушникіів з технологією RealLoud не існує – її розробники разом з фірмою 1964Ears збирають на Kickstarter гроші для випуску подібних аксесуарів.  Ціна на різні моделі сягатиме від $200 до $1600.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися