Як допомогти армії торгуючи

Українські військові продовжують боротися з тероризмом на сході країни, а прості українці їм в цьому активно допомагають через різноманітні волонтерські рухи. Засновники ресурсу «Мурахи» заявляють, що їхній майданчик – це перша благодійна торгова платформа. Вона співпрацює з такими волонтерськими рухами та організаціями, як Армія SOS, «Народний тил», «Народний госпіталь», «Підтримай армію України» та «Повернись живим».

Філософія проекту така: у багатьох українців вдома є купа зайвих речей, з якими вони можуть спокійно розлучитися. А інші можуть ці речі за помірний кошт придбати. Торгових майданчиків, де це можна зробити досить багато (та ж Antresol, про яку ми вже розповідали). «Мурахи» ж відрізняються тим, що тут виручені від продажу кошти розподіляються на конкретні потреби волонтерських організацій. Таким чином продавець жертвує якусь річ на благочинність і допомогу країні, а покупець – гроші, отримуючи натомість цю річ.

Як продавати

Слід зробити кілька простих речей. По-перше, зареєструватися. Для цього треба вказати ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, придумати пароль, зазначити телефон, регіон і (за бажанням) адресу. Можна зареєструватись і як юридична особа – тоді ще треба вказати назву компанії та ім’я з телефоном контактної особи. Також для реєстрації підходять облікові записи з Facebook та BK – входити можна і за їхньою допомогою.

Далі за допомогою відповідної кнопки заходимо у форму додавання товару. Ми вирішили реалізувати через сервіс ігровий набір 5 в 1, що вже безуспішно намагалися продати за допомогою «Антресолі». Щоб додати опис, треба просто заповнити поля: вказати назву предмета, його стан, зробити опис речі, вибрати категорію, зазначити габарити товару та ціну. Якщо з останнім пунктом визначитися важко, поле ціни можна залишити порожнім, а поруч відмітити пункт «Допомогти визначитися з ціною». Оскільки всі оголошення проходять модерацію, адміністратори запропонують для вашого лоту найкращу, на їхній погляд, ціну.

Після проходження цієї процедури залишається лише чекати, коли хтось зацікавиться товаром. Усе, що треба після цього зробити, – це віднести його до найближчого відділення «Нової пошти» та відправити за адресою, яку вам вкажуть. Платити там нічого не треба – вартість доставки (за пільговим тарифом) автоматично додасться до ціни товару на сайті.

Як купувати

Поки що функції купівлі на сайті нема – організатори збирають речі, яких, згідно з лічильником, на час написання було 747. Коли вона запрацює, ми обов’язково перевіримо надійність системи, щось придбавши, і напишемо про це. Якщо ж вірити інформації з довідкового розділу «Як купувати та продавати», то це буде дуже просто: обираєте лот, реєструєтеся (якщо ще цього не зробили), вказавши адресу, чекаєте підтвердження наявності товару і доставку та отримуєте його у відділенні «Нової пошти», там же за нього і розрахувавшись.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я