Rockstar Games анонсували Red Dead Online

Rockstar Games офіційно презентували мережевий проект Red Dead Online, заснований на відкритому світі Red Dead Redemption 2.

На презентації Rockstar Games повідомили, що Red Dead Online буде поєднувати в собі ММО-геймплей, формат Openworld і цікаву сюжетну історію. У Red Dead Redemption 2 онлайн-проект позичив ігрову механіку і власне напрацюваний світ. Грати можна як самостійно, так і з друзями.

Бета-тест Red Dead Online з’явиться вже в листопаді цього року, а повноцінна версія буде випущена тільки після виходу Red Dead Redemption 2. За словами розробників, це дозволить гравцям глибше зрозуміти атмосферу і дізнатися секрети світу в самостійному проходженні і тільки потім перейти до формату ММО. Сингл-формат також краще підходить для ознайомлення з геймплеєм і освоєння механіки.

Основною відмінністю Red Dead Online від Red Dead Redemption 2 стане темп гри, крім того, онлайн-гравці отримають більш персоналізований сюжет за рахунок елементів ММО. У Rockstar впевнені, що досвід запуску Grand Theft Auto Online допоміг їм виправити багато помилок і створити дійсно крутий мережевий проект, який відповідає репутації студії.

Власники Red Dead Redemption 2 (реліз якої заплановано на 26 жовтня) зможуть встановити Red Dead Online безплатно і отримають доступ до всіх подальших апдейтів гри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я