Неділя, 25 Лютого, 2024

Bitcoin можна заробити граючись в доповненій реальності

Niantic і компанія, що випускає криптовалютню дебетові карти, створили гру в доповненій реальності. Її ігрова винагорода включає, серед іншого, реальну криптовалюту Bitcoin.

Fold AR – це нова гра доповненої реальності від розробника Pok?mon Go Niantic і фінансової компанії Fold. Гра, яку прес-реліз називає частиною метавсесвіту, слабо схожа на Pok?mon Go, але присвячена криптовалютам.

Як пояснив генеральний директор Fold Вілл Рівз, це пов’язано з метафорою видобування біткоін. Тому замість того, щоб ловити милих монстрів, головна механіка гри включає в себе пошук кубиків двійкового коду і натискання на них, як на блоки Minecraft, поки вони не покажуть приз.

Призи включають біткоіни номіналом Сатоши – дуже маленьку грошову одиницю, яка в даний час коштує близько 1/2000 долара США. Вони також включають бонуси для Fold, які вже перетворюють покупки по картах в гру, дозволяючи обертати колесо і вигравати нагороди в біткоін.

Однак, на відміну від Pok?mon Go та інших ігор Niantic, Fold AR, який запускається з програми Fold, в даний час не має карти об’єктів в реальності. Замість цього гра кожні 10 хвилин створює блок на відстані від 0,5 до 17 метрів від гравця, відображаючи швидкість реального майнінгу Bitcoin.

Команда сподівається запустити інші функції, починаючи з початку наступного року, потенційно включаючи багатокористувацьку систему, схожу на геокешинг, яка дозволяє приховувати Bitcoin для пошуку друзями, а також деяку форму незамінного токена або NFT.

Рівз каже, що мета частково полягає в тому, щоб зробити віртуальну валюту реальною. Гра наповнена криптовалютами і жартами-мемами. Це нагадує фінансову гейміфікацію, знайдену в некриптовому інвестиційному додатку Robinhood.

У більш широкому сенсі, Fold AR є частиною тенденції під назвою “Грай, щоб заробити”, яка дає гравцям винагороду в криптовалюті замість чисто ігрової валюти. Заснована на NFT гра “Грай, щоб заробити” від Axie Infinity породила складну економіку за останні кілька років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися