Середа, 29 Травня, 2024

Різниця швидкості роботи смартфонів з 10, 8 і 6 ГБ оперативної пам’яті

Компанія OnePlus зі своїм поколінням OnePlus 6 дала можливість провести цікавий практичний експеримент. Телефони OnePlus 6T McLaren, OnePlus 6T та OnePlus 6 мають майже однакове начиння – найпомітніша різниця лише в обсягах оперативної пам’яті. Апарати мають відповідно 10, 8 та 6 ГБ оперативної пам’яті. Завдяки цьому вдалося на практиці побачити різницю швидкості роботи смартфонів при збільшенні обсягів «оперативки».

Смартфони серії OnePlus 6 працюють на одному й тому ж чіпсеті Snapdragon 845. На всіх трьох апаратах проводилися однакові тести, які навантажували процесор та відеоядро. Для цього на смартфонах одночасно запустили бенчмарк Speed Test G, який дозволяє визначити продуктивність у реальному використанні.

OnePlus 6T McLaren Edition з 10 ГБ «оперативки» показав себе трохи швидшим на проміжних етапах, але до фіналу тесту всі три смартфони прийшли одночасно.

Експерти роблять висновок, що на швидкість роботи обсяг оперативної пам’яті не впливає. Однак це не означає, що збільшення кількості «оперативки» є зайвим – її обсяги позначаються на інших факторах, які впливають на швидкодію в реальному житті. Наприклад, чим більше гігабайтів «оперативки», тим більшу кількість додатків і вкладок браузера можна буде тримати без вивантаження і перемикатися між ними майже миттєво.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися