Micron випустила 12 ГБ чіп оперативної пам’яті для нових мобільних процесорів

Один такий модуль LPDDR4X на 12 ГБ складається з восьми кремнієвих основ, які розміщені одна над одною

Компанія Micron Technology оголосила про завершення розробки монолітного чіпу оперативної пам’яті обсягом 12 ГБ. Модуль відноситься до покоління LPDDR4X, і першими його можуть отримати телефони на основі чіпів MediaTek Helio P90.

Один такий модуль LPDDR4X на 12 ГБ складається з восьми кремнієвих основ, які розміщені одна над одною. Його ємність удвічі більша, ніж пропонувало попереднє покоління. У Micron також говорять, що пам’ять LPDDR4X DRAM дозволить вендорам активніше використовувати високу роздільну здатність у екранах та камерах, а також більш широко залучати штучний інтелект для оптимізації зображень та мультимедійних функцій. Останнє буде особливо корисне з поширенням зв’язку п’ятого покоління 5G, говорить старший віце-президент Micron Радж Таллурі.

Чіпсет MediaTek Helio P90 виділяється фірмовим блоком APU 2.0 для обробки штучного інтелекту. Його архітектура розроблена з урахуванням потреб технологій машинного навчання та ігор. Гаджети на його основі почнуть виходити влітку 2019 року.