Неділя, 14 Квітня, 2024

Де слухати музику онлайн

Завдяки 3G у власників смартфонів з’явилось багато нових можливостей. Одна з них – комфортне прослуховування потокової музики. Тепер не треба зберігати власну фонотеку на картці пам’яті. Достатньо оформити передплату на один з провідних музичних сервісів та слухати найкращі композиції проміж мільйонів пісень різних жанрів. Про найкращі такі служби читайте далі.

Apple Music

Компанія, яка випускає найвідоміший у світі портативний програвач, має і власний музичний сервіс. В Україні користуватися Apple Music спонукає той факт, що передплата коштує вдвічі дешевше, ніж на Заході: $5 для однієї людини і $8 для групи із шести користувачів. Але головна принада сервісу не в цьому. За його допомогою ви не тільки отримаєте доступ до улюблених пісень, а й отримаєте професійні рекомендації на основі власних уподобань. Тож за допомогою цього сервісу ви гарантовано відкриєте для себе нових цікавих виконавців, про яких раніше і не здогадувалися. А віднедавна додаток Apple Music став доступним і на Android. Тож користуватися ним може фактично будь-хто.

Google Music

Музична служба Google – один з головних конкурентів попереднього сервісу. І не дарма. Вона фактично є стандартною для мільйонів користувачів Android-смартфонів. Ось тут встановлюємо додатки, а за сусіднім посиланням слухаємо музику. Зручно. В Україні вартість доступу до фонотеки складає 59,00 грн (близько $2), тобто більш ніж удвічі дешевше за Apple Music. Це ще одна важлива перевага. До того ж там є можливість додати до власної медіатеки до 50 тис. пісень з iTunes. Також є система рекомендацій, підтримка iOS та офлайн-прослуховування.

SoundCloud

Це сервіс для тих, хто надає перевагу не розкрученим виконавцям, а молодим та амбітним музикантам. Тут треба просто вибрати напрямки музики, які вас цікавлять, і слухати. До того ж слухати безплатно. Це великий плюс для тих, хто за старою звичкою вважає, що за музику можна і не платити. На цьому сервісі безплатне прослуховування абсолютно легальне.

Last.fm

А це один із ветеранів цеху музичних сервісів. Навіть якщо ви ним не користувались, то чули про нього мали напевне. Зараз це вже не сервіс потокової музики, а скоріше дослідницький центр. Якщо ви бажаєте розширити свій музичний світогляд, то вам сюди. Тут і пошук виконавців за тегами, і відстеження трендів за країнами, й експерименти зі схрещуванням стилів. І, звісно, прослуховування. Можливо, у дещо незвичному для нових користувачів форматі. Ще один великий плюс сервісу – його безплатність.

Deezer

Цей сервіс не такий відомий, як Apple Music чи Google Music, проте може скласти їм конкуренцію. У його базі також є більше десяти мільйонів пісень та професійна система рекомендацій. На початку роботи служба вам запропонує прослухати та оцінити декілька композицій та уривків, а також вказати свої уподобання. На основі цього тесту вам буде складено плей-листи, мікси та надано декілька рекомендаційних альбомів. Ви, звісно, зможете самі їх доповнювати та редагувати. От тільки ціна кусається: 10 фунтів за місяць користування — це дорогувато.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися