Четвер, 22 Лютого, 2024

Робот-адвокат виграв суди на 4 млн доларів

юрист lawyer court

Студент Стенфордського університету Джошуа Браудер розробив програму, яка допомагає своїм користувачам правильно складати заяву до суду. Цей додаток вже виграв позовів на 4 млн доларів.

Програма 19-річного Браудера під назвою DoNotPay дозволяє кожному опротестувати виписаний штраф за паркування, не звертаючись до адвоката. DoNotPay сама подасть і складе заяву, підібравши оптимальну форму, враховуючи вибрану користувачем стратегію захисту, а також сама розбирається в дорожньому праві для кожного конкретного місця.

DoNotPay вже подала більше 250 000 апеляцій, з яких виграла 160 000. Поки що програма доступна тільки у Нью-Йорку та Лондоні, але скоро її можна буде завантажити в Сієтлі.

Браудер також розширив DoNotPay на інші сфери. Тепер програма допомагає отримати компенсацію з авіакомпаній за затримані або скасовані вильоти. Зараз же він працює над тим, щоб програма могла допомогти біженцям отримати притулок у різних країнах. У майбутньому він планує перетворити DoNotPay на відкриту платформу, де професіонали з юридичною освітою і досвідом, але без навичок програмування, могли б допомогти людям.

«Я думаю, що це справжня золота жила можливостей, адже стільки послуг і сервісів можна повністю автоматизувати за допомогою штучного інтелекту, і боти – це прекрасна можливість для подібного розвитку», – каже Браудер.

А нещодавно штучний інтелект збив досвідченого льотчика в повітряному бою. Система управління бойовими безпілотниками, яку створили розробники Лабораторії ВВС США, повністю розгромила досвідченого пілота. У проведених сутичках льотчик не тільки не зміг вразити комп’ютер, але його самого збивали.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися